Sąramų gamyba - tai nestandartinių sąramų dydžių gelžbetoninės angų perdengimo konstrukcijų gamyba. Jei mūsų gausiame prekių kataloge nerasite tinkamo sprendimo, tada mes sukursime ir pagaminsime nestandartinių matmenų gaminį. Specialaus profilio atitinkančio projektavimo ypatumus, pagal Jūsų pageidavimus, pateiktus duomenis, brėžinius ir projektus.

Gelžbetoninių nestandartinių sąramų taikymas statybose pagal užsakovo brėžinius, leidžia pastato konstrukcijoms turėti savo unikalų vaizdą, stilių ir dizainą.

Nestandartinės sąramos kaina priklauso nuo reikiamos konstrukcijos brėžinio sudėtingumo, gamybos laiko ir kitų parametrų. Pagal jūsų duomenis paskaičiuosime projekto kainą ir sąmatą.

Mūsų darbuotojai patars ir parinks optimaliausią sprendimą, dėl medžiagų naudojimo statybos projektui. Padės išsiaiškinti produktų asortimente, paskaičiuos kainas, pristatymo išlaidas ir viso projekto sąmatą.

Nestandartinės sąramos gamyba - Privalumai

  • Daugiau laisvės ir galimybių statant, projektuojant statinius.
  • Aukštos kokybės sąramos, patikimos konstrukcijos.
  • Garantija.

Gaminamų nestandartinių sąramųtipai

Bet kokio radiuso lenktos sąramos. Gaminamos pagal tikslius statybos saugumo reikalavimus, todėl tiksliai paskaičiuosime kampus ir kitus parametrus. Pagaminsime ir bet kokio tipo kampo - kampines sąramas.

Mes padėsime jums organizuoti transportą, pristatymą ir, jei reikia krovinio iškrovimą. Betoninių sąramų transportavimas atliekamas naudojant įvairias transporto rūšis, priklausomai nuo produkto išmatavimų.

Vienetinės sąramos gamyba

Tai nestandartinės sąramos, konstruktorių sukurtos, suprojektuotos su statybos paskaičiavimais išimtinai konkrečiam pastatui ar kitai konstrukcijai.